Här hittar du allas
kontaktuppgifter

Sjukanmälan

Mail: info@nybyvision.se

Telefon: 018-56 07 30

Sms/WhatsApp: 0760-65 27 33

Ring till receptionen

Skicka mail

Hitta oss på facebook

Hitta oss på instagram

Verksamhet

Hanna Inghammar

Verksamhetschef

hanna.inghammar@nybyvision.se

018-56 07 31

Kristina Wasserman

Biträdande verksamhetschef

Huvudansvar för Jollen och asyl

kristina.wasserman@nybyvision.se

018-56 07 40

Björn-Erik Erlandsson

Styrelseordförande

Kajsa Lantz-Drennan

Kurator

kajsa.lantz-drennan@nybyvision.se

018-56 07 33

Maryam Rahimian

Ekonom och pedagog

maryam.rahimian@nybyvision.se

018-56 07 34

Marta Munoz

jurist och reception

marta.munoz@nybyvision.se

018-56 07 39

Anna-Lena Jarl

Samordnare och mentor i MEIA, pedagog

anna-lena.jarl@nybyvision.se

0700-98 96 36

Elin Ekman-Englund

Mentor i MEIA, pedagog och kulturansvarig

elin.ekman-englund@nybyvision.se

Elin Elvén

Mentor i MEIA, pedagog

 
Ansvar kök och hälsa
elin.elven@nybyvision.se

Ann-Sofi Jansson

Socionom i Jollen, skyddsombud

ann-sofi.jansson@nybyvision.se

0700-99 03 98

Solav Salih

Pedagog och ansvar reception

solav.salih@nybyvision.se

Militza Cifuentes

Pedagog och reception

Bina Belani

Pedagog och skyddsombud

bina.belani@nybyvision.se

Rebecka Olsson-Hoseinipour

Pedagog

rebecka.olsson.hoseinipour@nybyvision.se

Fereshte Taheri

Pedagog

fereshte.taheri@nybyvision.se

Akram Akhshyvardog

Köket

Miriam Maese

Köket

Lena Bergman

Pedagog

Bli volontär

Vill du …
– bli volontär på NybyVision?
– ha regelbunden information om NybyVision?
– ha inbjudningar till olika aktiviteter?

Skicka då ett mejl till info@nybyvision.se
eller ring vår reception tel 018–56 07 30.

Vill du jobba hos oss?

Vi är alltid tacksamma för nya kontakter.

Hör av dig med ett mejl till info@nybyvision.se
eller ring vår reception tel 018–56 07 30.